Meteorologická stanice Maruška
Hostýnské vrchy

Předsilvestrovské setkání členů ČMeS 30. prosince 2014

Předsilvestrovské setkání členů ČMeS, jejich přátel a rodinných příslušníků se uskutečnilo tradičně v předposlední den roku. V úterý 30. prosince 2014 jsme v 10 hodin vyrazili z Grúně od hotelu Charbulák na Bílý Kříž. Za velmi příjemného polojasného počasí, bez větru, při teplotě -5 až -9 °C jsme za necelé čtyři hodiny urazili 10 km trasu tam a zpět. Na Bílém Kříži bylo turistů možná více než je zdrávo, jak venku, tak v chtě, kde nebyla šance na volné místo u stolu. Většina turistů směřovala od a na Visalaje a tak trasa Grúň–Bílý Kříž a zpět byla bez davu turistů.

Celkový velmi příjemný pocit z již 11 ročníku předsilvestrovské vycházky kazí trochu fakt, že většina skalních účastníků byla buď v práci, nebo měla zdravotní problémy a trasu tak absolvovali pouze dva účastníci.

Pavel Lipina

 

2 Slabá účast
Milan | 03.01.2015, 15:40:09
Člověk by řekl, že předposlední den v roce bude většina lidí odpočívat, relaxovat a připravovat se na poslední den roku. Bohužel opak je asi pravdou. Sám jsem se neúčastnil, což mě mrzí, ale nějak se s časem nemůžu srovnat.:-)Takže jsem Jardo asi ve skupině workoholiků. A tak si přemýšlím, jestli by nebylo být lepé alkoholikem, hlava mě bude bolet stejně, blbě mě je i z práce, ráno se také kolikrát nemůžu ani poznat v zrcadle a pro alkoholika hovoří to, že bych aspoň na chvíli na všechny starosti zapomněl. Asi nad tím začnu vážně uvažovat.:-)Tak jestli se mi podaří do 30. prosince 2015 vystřízlivět, tak se určitě zúčastním.:-)
1 slabá účast
Jarda Chalupa | | 03.01.2015, 12:45:08
Pro slabou účast není jiné vysvětlení než takové, že ti, co pracovali, jsou workoholici a ti nemocní jsou chcípáci. Zdravím. Jarda.

Upozornění: Provozovatel tohoto serveru, ani autor tohoto webu neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.

Přidání komentáře

Powered by SWEAL - Simple Web Engine for All Lubbers ;-) ver. 1.1